Корзина
39 отзывов
Надежный продавец Prom.ua

M - TAC

Одним з головних пріоритетів при створенні продукції бренду М-ТАС є пошук оптимального поєднання ціни і якості.

МАЄСЕНС працює з виробниками які мають великий досвід у виробництві сфері продажів тактичного спорядження та уніформи, ми поставляємо краще тактичне взуття, одяг і ін. 

Сучасні матеріали і дизайн, доступна ціна і якість виготовлення - ось ті ключові позиції, на які компанія спирається при розробці моделей одягу та спорядження від М-ТАС.

Продукція має велике використання не тільки в екстремальних туристичних походах і тактичних іграх, але і під час участі в бойових діях.

Серйозний підхід до розробки кожної моделі: проведення багаторазових тестів, оптимізація дизайну моделі для підвищення її зручності, а також робота безпосередньо з виробником для поліпшеного контролю якості дозволяє виробникам створювати практичні моделі спорядження і тактичної одягу, при їх дуже помірній вартості.

Теплі флісові речі від М-ТАС - термобілизна, бафи, шапки, балаклави - відмінно доповнюють сучасну систему багатошарової всепогодної одягу.

При створенні тактичного спорядження M-TАС приділяє особліву увагу якості матеріалів і фурнітури виробу, оскільки не з чуток знаємо про те, як важлива надійність спорядження в критичній ситуації.

Вітро- та вологозахисний одяг SoftShell від M-TАС вже здобула популярність серед клієнтів не тільки завдяки низьким цінам, а й за рахунок продуманого ергономічного дизайну, функціональності і гарної стійкості до зношування.

Армійські ідентифікатори, медичні та загальновійськові нашивки також представлені в асортименті патчів M-TАС.